Hakkımızda

Teknolojiyi yakından takip eden Birlik Harita, çalışmalarında en yeni teknolojileri kullanarak her daim öncü şirketlerden birisi olmuştur.


Şirket Profili

Merkezi Ankara’da bulunan Birlik Harita, Fotogrametri ve Ölçme alanında Ülkemiz ve Dünya’da lider firmalardan bir tanesidir. Şirketimizin temel odak noktası yüksek teknoloji kullanımı ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Ülkemizin haritacılık alanında ilk ve tek “Milli ve Nato Tesis Güvenlik Belgesi” sahibi şirketi olarak Askeri ve Sivil projelerde yer almanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Birlik Harita 1995 yılında Ankara’da kurulmuştur. Sahip olduğumuz 26 yıldan fazla, milli ve uluslararası tecrübeler sayesinde alanımızda marka değeri olan lider bir firma statütüsünde faaliyetlerimizi başarıyla sürdürmekteyiz.

Birlik Harita, müşteriler ve uluslararası partner şirketler tarafından, güvenilir ve yetkin bir ortak olmayı başarmıştır.

Ülkemizde, Şirketimiz müşterilerine Eğik Hava Fotoğrafı çekimi , işlenmesi ve kendi geliştirdiği Powervision eğik hava fotoğrafı görüntüleme yazılımı ile (SAS-Software as a Service) sunucu hizmeti veren ilk ve tek firma statüsünü korumaktadır.

Kalite Politikası

Birlik Harita, hizmet verdiği alanlarda kalite yönetim sistemi ve yasal mevzuatların gereklilikleri çerçevesinde yol almaktadır.
Şirketimiz ISO 9001:2008 : Kalite Yönetim Sertifikasına sahiptir.
Ayrıca sektöründeki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip etmektedir.
Şirket gelişim sürecine katkıda bulunan bu yaklaşımın içine çalışanlarını da dahil eden Birlik Harita, çalışma alanlarıyla ilgili bilimsel/teknik toplantı ve eğitimlere katılımı teşvik etmektedir.
Birlik Harita, kendi bünyesinde olduğu kadar birlikte çalıştığı alt yüklenici firmalarda da aynı kalite politikasına uyumlu nitelikler aramaktadır.

İnsan Kaynakları Yönetimi

Kendisini geliştirme potansiyeli taşıyan bireylerle çalışma prensibi taşıyan Birlik Harita, prensipleri doğrultusunda tüm çalışanlarının görev bilincine ve kalite politikası ilkelerine bağlı birer birey olmalarını sağlamaktadır.
Çalışanların sisteme katkılarını artırmak ve niteliklerini yükseltebilmek adına iş süreci değerlendirmesine teşvik etmektedir.
Kullandığı yazılım ve teknolojilerle bir adım öne çıkan Birlik Harita, sahip olduğu birikimi başarıyla uygulayabilen uzman isimlerle çalışmaktadır.

Referanslarımız

Siz de hizmetlerimizden yararlanmak için hemen iletişime geçin