Hakkımızda

Teknolojiyi yakından takip eden Birlik Harita, çalışmalarında en yeni teknolojileri kullanarak her daim öncü şirketlerden birisi olmuştur.


Şirket Profili

Merkezi Ankara’da bulunan Birlik Harita, Fotogrametri ve Ölçme alanında Ülkemiz ve Dünya’da lider firmalardan bir tanesidir. Şirketimizin temel odak noktası yüksek teknoloji kullanımı ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Ülkemizin haritacılık alanında ilk ve tek “Milli ve Nato Tesis Güvenlik Belgesi” sahibi şirketi olarak Askeri ve Sivil projelerde yer almanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Birlik Harita 1995 yılında Ankara’da kurulmuştur. Sahip olduğumuz 29 yıldan fazla, milli ve uluslararası tecrübeler sayesinde alanımızda marka değeri olan lider bir firma statütüsünde faaliyetlerimizi başarıyla sürdürmekteyiz.

Birlik Harita, müşteriler ve uluslararası partner şirketler tarafından, güvenilir ve yetkin bir ortak olmayı başarmıştır.

Ülkemizde, Şirketimiz müşterilerine Eğik Hava Fotoğrafı çekimi , işlenmesi ve kendi geliştirdiği Powervision eğik hava fotoğrafı görüntüleme yazılımı ile (SAS-Software as a Service) sunucu hizmeti veren ilk ve tek firma statüsünü korumaktadır.

Kalite Politikası

Firmamız vizyonu doğrultusunda ISO 9001:2015 standardı gereği kalite politikamız;

 • Gelişen ve güncel teknolojileri kullanmak ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek ürün kalitesini sürekli yükseltmek ve müşteri beklentilerini aşan bir üretim gerçekleştirmek,
 • En uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmek,
 • Müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayan bir anlayış içinde güvenilir bir firma olmak,
 • Politikamız doğrultusunda kalite hedeflerimize ulaşmak için kalite anlayışımızın sürekliliğini sağlayarak içinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak,
 • Politkamız doğrultusunda çalışnalarımız ile hedeflerimize ulaşmak için gerekli tüm eğitimleri vermek, uygun çalışma ortamını sağlamak ve bunu teknoloji ile
 • destekleyerek bir aile olmak,
 • Deneyim ve birikimimizi daha da artırarak ülke ekonomisine verdiğimiz hizmet kalitesi ile katkıda bulunmak,
 • Müşteri memnuniyetini, çalışan memnuniyeti ve hizmet kalitemiz ile sağlamak,
 • Süreç ve yönetimde sistem yaklaşımı ile, maksimum iletişim ve verimliliği sağlamak,
 • Verimlilik esasına dayalı olarak, sürekli iyileştirmeyi sürdürülebilir hale getirmek,
 • Uygulanabilir şartları yerine getirmek ve çalışan ile tedarikçileri katarak etkin karar verme mekanizmasını sağlamak,
 • Stratejilere bağlı kurumsal yönetim ile, tüm çalışanlarımıza liderliği aşılamak

için yönetim olarak kalite yönetim sisteminin sürekliliği sağlamayı taahhüt ederiz.

İnsan Kaynakları Yönetimi

Kendisini geliştirme potansiyeli taşıyan bireylerle çalışma prensibi taşıyan Birlik Harita, prensipleri doğrultusunda tüm çalışanlarının görev bilincine ve kalite politikası ilkelerine bağlı birer birey olmalarını sağlamaktadır.
Çalışanların sisteme katkılarını artırmak ve niteliklerini yükseltebilmek adına iş süreci değerlendirmesine teşvik etmektedir.
Kullandığı yazılım ve teknolojilerle bir adım öne çıkan Birlik Harita, sahip olduğu birikimi başarıyla uygulayabilen uzman isimlerle çalışmaktadır.

Referanslarımız

Siz de hizmetlerimizden yararlanmak için hemen iletişime geçin